Zell Volume Plus 2
prášok

Zell Volume Plus 2 - svojim zložením je tento jedinečný špeciálny stimulačný prípravok obsahujúci zmes 100% kreatínu, L-Glutamínu, aminokyselín, BCAA, sacharidov, bielkovín, vitamínov a minerálov určený pre:
- maximálne zväčšenie objemu svalových buniek
- urýchlenie regenerácie po ukončení výkonu
- naštartovanie anabolických procesov v organizme
- dostatočné zavodnenie buniek.

Prípravok napomáha urýchliť a skvalitniť potréningovú regeneráciu a naštartovať anabolickú stimuláciu organizmu.

Podporuje presun tekutín s vysokým obsahom živín z mimobunkového priestoru do vnútorného priestoru svalových buniek, čím napomáha vyživovaniu a rozmnožovaniu svalových buniek a zväčšovaniu ich objemu. Zväčšovanie objemu buniek má vplyv na tvorbu väčších, plnších a tvrdších svalov.

ZELL VOLUME PLUS 2 - produkt fungujúci ako dokonalý stroj

Doplňujúce informácie - Po kvalitnom tréningu sú svaly zničené a nachádzajú sa v katabolickom (deštrukčnom) stave. Preto, ak máte záujem podávať kvalitné výkony a ísť neustále dopredu, musíte dostať svaly čím skôr do stavu rastu, t.j. anabolického stavu. Keďže čas pracuje proti Vám, musíte svaly začať regenerovať čím skôr, najlepšie ihneď po tréningu. Na urýchlenie regenerácie a naštartovanie anabolických procesov sú najvhodnejšie prípravky s obsahom vybraných sacharidov, proteínov, BCAA, L-Arginín, L-Glutamín a ďaľšie. Účinné látky v prípravkoch však musia byť v správnych kombináciách a množstvách. A preto je Zell Volume 2 svojim obsahom látok pre Vás tým pravým prípravkom, nakoľko nezaťažuje tráviaci trakt a dodá všetky potrebné látky priamo do svalových buniek spolu s vodou. Pri nesprávnom pomere látok by došlo k zavodneniu medzibunkového priestoru, čo okrem zažívacích problémov by paradoxne mohlo spôsobiť nedostatočnú hydratáciu organizmu. Prípravok Zell Volume Plus 2 predstavuje vylepšenú verziu úspešného predchodcu - produktu Zell Volume Plus. Je jedným z najpokrokovejších voluminizačných prípravkov, určených pre rýchlu regeneráciu a maximálne zväčšenie svalových buniek prostredníctvom hydratácie. Na udržanie vytvoreného anabolického stavu odporúčame dodržiavať kvalitnú základnú stravu a proteínové doplnky výživy.

Zloženie: Dextróza, Kreatín monohydrát, L-formy aminokyselín: Glutamín, Lyzín, Leucín, Izoleucín, Valín, Serín, kyseliny: citrónová, pantoténová, askorbová, asparágová, rastlinný olej, uhličitan sodný, uhličitan horečnatý, chlorid sodný, oxid kremičitý, Glycín, Inozitol, cyklamát sodný, sacharín sodný, riboflavín, beta-karotén, pyridoxín hydrochlorid, tiamín, cyanokobalamín, biotín, kyselina listová, DL-alfa tokoferol, nikotínamid.

Obsah účinných látok:

Názov látky a obsah látky v jednej dávke (40g):

Proteíny 7,3g
Sacharidy 27g
Tuky menej ako 1g
Vláknina menej ako 1g
Minerály
Sodík 200mg
Horčík 68mg
Vitamíny
C 54mg
B1 1,3mg
B2 4,8mg
Niacín 16,4mg
Kyselina pantoténová 6,4mg
B6 1,6mg
Kyselina listová 144µg
B12 4,40µg
E 11,2mg
Biotín 0,13mg
Aminokyseliny
Kreatín monohydrát 5,2g
L-Glutamín 2,2g
L-Leucín* 120mg
L-Izoleucín* 60mg
L-Valín* 60mg
L-Lyzín 120mg
L-Serín 60mg
L-Asparagín 60mg
Glycín 60mg
Inozitol 54mg

Energia 622 kJ (146 kcal)
* - BCAA aminokyseliny

Dávkovanie:
Rozmiešajte jednu dávku prášku (40g) v 400 - 500ml studenej vody a vypite bezprostredne po tréningu. Odporúčame asi hodinu po užití prípravku doplniť ďaľšie sacharidy a bielkoviny (môže byť formou gaineru, alebo proteínových a aminokyselinových prípravkov - Bio Essential Whey Protein, CFM Protein, Whey Aminos). Na základe praktických skúseností nemeckých športovcov Vám odporúčame tiež vyskúšať užitie jednej dávky Zell Volume Plus 2 spolu s 5 tabletami prípravku Whey Aminos, pred tréningom !

Na rozdiel od svojho predchodcu je prípravok Zell Volume Plus 2 obohatený o zmes glukogénnych aminokyselín, ktoré sa môžu metabolizovať na cukry. Tým slúžia na tvorbu energie, ktorej dôsledkom je ochrana svalovej hmoty počas tréningu. Preto je možné užiť jednu dávku prípravku pred tréningom a druhú po tréningu. Prípravok v tomto prípade slúži aj ako energizér.
Jedno balenie prípravku Zell Volume Plus 2 Vám vystačí na 50 dávok

Upozornenie:
Prípravok možno vzhľadom na dostatočný obsah kreatínu v jednej dávke považovať pri dodržaní odporúčaného dávkovania za kreatínový, t.j. ak užívate samostatne aj čistý kreatín monohydrát, počítajte vo Vašej celkovej dennej dávke kreatínu aj s množstvom kreatínu obsiahnutým v Zell Volume Plus 2 !